Prezentownik dla miłośników lnianego luksusu

Len jak wiadomo to luksusowa tkanina, z wielu względów: Jest ekologiczna - w dzisiejszych czasach to jednak luksus. Ma charakter nonszalanck...

Len jak wiadomo to luksusowa tkanina, z wielu względów:


Jest ekologiczna - w dzisiejszych czasach to jednak luksus.
Ma charakter nonszalanckiej elegancji - to też oznaka luksusu.
Jest tkaniną trwałą - to także element luksusu - nie kupujemy niezliczonej ilości produktów, oszczedzamy pieniądze, a także nie produkujemy zbytniej ilości śmieci. 
Jego produkcja jest humanitarna, nie niszcząca środowiska. A także fakt, że ten luksus jest biodegradowalny, a nie ulega rozkładowi dziesiątki czy setki lat.

Idealny dla alergików, oddychający, przyjazny dla skóry ludzkiej. Dający zdrowy i dobry sen - to również luksus w dzisiejszych, megazatrutych czasach.

Oprócz tkaniny są również nasiona lnu, które od dawna stosowane są w medycynie, kuchni, kosmetologii.

Niezłych czasów dożyliśmy, skoro prostota i natura jest luksusem. Może dlatego wysokouprzemysłowione kraje traktują len nabożnie i z szacunkiem, bez okrzyków "ale len się gniecie".

Miłośników lnu nie muszę przekonywać, oni wiedzą co dobre, kochają te zagnioty, efekt sprania, miękkość i naturalność. 


Dziś chciałabym zaproponować Wam 


w którym możecie znaleźć lniane produkty idealne na prezent gwiazdkowy.Lniany obrus z podwójną falbanką AZURE w kolorze ecru, owalny lub biały, kwadratowyW tym sezonie stawiam na łączenia różnych kolorów. Bazą jest naturalny bieżnik i kolorowe serwetki. Będzie też kilka zesstawó z kolorowymi bieżnikami (czerwień świąteczna, zieleń butelkowa, grafit)

Lniany naturalny bieżnik z 4 serwetkami w kolorze butelkowej zieleni [LINK]


Rustykalny zestaw składający się z naturalnego bieżnika i serwetek w biało-beżową kratkę [LINK]Zestawienie serwetek butelkowa, szmaragdowa zieleń z maleńkim hafcikiem i długiego bieżnika natural [LINK]


Jedyny naturalny komplet, długi bieżnik natural i serwetki natural z małym hafcikiem [LINK]


Butelkowo-zielony bieżnik i serwetki w szarości taupe [LINK]


Świąteczna czerwień w zestawieniu ze stalowo-szarymi serwetkami [link TUTAJ]Len to nie tylko wspaniała tkanina, ale także świetne dzianiny, z których powstają koce, szale, narzuty, pledy. Dostępne w wersji absolutnie świątecznej, z pewnością ucieszą miłośników lnu i Świąt Bożego Narodzenia (zamiast  swetra świątecznego w stylu Marka Darcy'ego 😂😂😂😂)


A tu mam dla miłośników lnu VINTAGE zestaw podkładek z gazetową kieszonką. Dodatkowym elementem jest wiklinowy koszyk, w którym możecie przechowywać podkładki [link do produktu]
Zapraszam serdecznie, ilość produktów gotowych jest ograniczona.

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i komentarz

Pozdrawiam :)