SKY - niezwykły len

Dziś chciałabym pokazać coś co mnie samą wprawiło w zachwyt. Mam naturę szperacza, poszukiwacza i zamiast przemieszczać się utartymi szlakam...

Dziś chciałabym pokazać coś co mnie samą wprawiło w zachwyt. Mam naturę szperacza, poszukiwacza i zamiast przemieszczać się utartymi szlakami zawsze muszę gdzieś zboczyć i o coś zahaczyć.

Sky, bo tak nazywa się kolekcja lniana, którą możecie kupić. Będzie to krótka seria, unikatowa, tak więc komu marzą się niebiańskie pomysły to ma okazję je zrealizować, a że motyw ostatnio bardzo modny liczę, że trafi w wasze gusta.

Zasłony, poduszki dekoracyjne, wałki i rolety rzymskie, to moja propozycja. Tkanina jest dość przezierna, ale gdyby ktoś chciał ją w wersji zaciemniającej służę pomocą.

Doskonale prezentuje się w poduszkach i wałkach, i co ważne pomimo tego, że nie jest specjalnie gruba, to dość mocna.

Inspiracją do stworzenia kolekcji była niebiańska ściana w mieszkaniu Karoliny, którym możemy się zachwycać na blogu HYGGE.


Wspaniały pomysł na ścianę, ale także na okno czy łóżko. Zasłony dają chłodne i bardzo ciekawe światło, a jednocześnie nie są ciężkie i nie zaciemniają wnętrza. Len bardzo fajnie się prasuje i świetnie pierze, gdyby ktoś miał obawy czy to dobry pomysł.

Produkty SKY dostępne są TUTAJ

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Faktycznie pięknie wyglada, szczególnie na zaslonach, kiedy przeswituje przez nie światło.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz

Pozdrawiam :)