lniany denim

Niesamowite jak piękne są tkaniny lniane. Ileż możliwości tkania, jakie faktury i struktury. Jako tkaninowa fascynatka zachwycam się każdym ...

Niesamowite jak piękne są tkaniny lniane. Ileż możliwości tkania, jakie faktury i struktury. Jako tkaninowa fascynatka zachwycam się każdym kawałkiem, który wpadnie mi w ręce.

Dziś na palecie lniany denim w prostych stylizacjach wielkanocnych,  świetnie komponuje się z lnianym obrusem natural. Doskonale podkreśla piękno i stylistykę włocławskiej ceramiki i prostych starych emalii.

Trochę jeans, a jednak len. Miękki, przyjazny, naturalny. Zobaczycie niebawem jak pięknie prezentuje się w większym formacie. Na razie w wiosennym świetle w prostych serwetkach.

I jeszcze całkiem fajna ściereczka wielkanocna lniana, która może stanowić całkiem ciekawy motyw dekoracyjny nie tylko z okazji świąt. Ja zbieram takie ciekawe ściereczki i zamierzam je oprawić i po prostu powiesić na ścianie. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się pokazać Wam moją kolekcję. Nieduża ale urokliwa.
Serwetki znajdziecie w moim SKLEPIE, jeśli chcielibyście taką ściereczkę - zapraszam do kontaktu mailowego.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Wszystko przepiękne, kojarzy mi się z wakacjami na wsi. Cudowny efekt, pięknie tworzysz. :) Pozdrawiam. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Absolutely fantastic job you have done here.This is so nice.Thanks for sharing.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz

Pozdrawiam :)

Flickr Images