C Z E R W I E C początek lata i czas ślubów

Od zawsze go kocham, po kochanym rajskim maju CZERWIEC jest jak balsam na piekące rany bytu. Jest początkiem lata, początkiem wszechzachwyca...

Od zawsze go kocham, po kochanym rajskim maju CZERWIEC jest jak balsam na piekące rany bytu. Jest początkiem lata, początkiem wszechzachwycającej zieleni, czerwieni truskawek i najpiękniejszego z zapachów PIWONII, jest początkiem wakacji - bo co tu dużo gadać, końcówka roku szkolnego to fraszka.

Wiele par wybiera właśnie czerwiec na tę magiczną chwilę często z założeniem, że to miesiąc mający w nazwie literę R, która wieszczy dobry czas na zawieranie małżeństw. 

Długie wieczory, świeża zieleń, kwitnące kwiaty i ogólny poryw życia sprzyjają ślubom w plenerze. Czy to będzie wystawna feta czy kameralne przyjęcie cały ten czerwcowy anturaż tworzy magiczny nastrój i nadaje trochę baśniowości wydarzeniu.
Udekorowanie stołów białymi obrusami i lekkimi dekoracjami kwiatowymi nada lekkiego stylu rustykalnego, lampiony i światełka znakomicie doświetlą imprezę wprowadzając dyskretny nastrój i podkreślą blask oczu.
Nieodłącznym elementem ślubów są prezenty. I tu oczywiście temat rzeka gotówka czy prezent? Świetnym pomysłem jest robienie listy przez młodych co chcieliby dostać na nową ścieżkę życia. Wszak 10 podobnych czajników czy zestawów sztućców nie ucieszy nikogo.

Temat to trudny i pozostawiam każdemu zainteresowanemu do rozpatrzenia. 

W moim sklepie bardzo często zamawiana jest biała pościel z falbanami. Dyskretny urok bieli okraszonej prostą falbaną zadowoli nawet wybredne gusty.


Biała pościel z falbanami to elegancki i stylowy wybór do sypialni. Falbany dodają pościeli romantycznego i delikatnego wyglądu, jednocześnie tworząc efektowne wykończenie.

Pościel wykonana jest z wysokiej jakości bawełny. Jest trwała i przyjemna w dotyku. 


do każdego zestawu dołączam maleńki woreczek z zapasowymi guziczkami

Możesz ją zestawiać z narzutami pikowanymi bawełnianymi, lnianymi czy z patchworkami. A także z poduszkami dekoracyjnymi.


Dostępna jest opcja pakowania NA PREZENT :)


Więcej szczegółów w SKLEPIE.

You Might Also Like

2 comments

  1. LUBIĘ DO CIEBIE ZAGLĄDAĆ , A DZISIAJ ZAUROCZYŁA MNIE TA BIAŁA POŚCIEL I OCZYWIŚCIE ZDJĘCIA BAJKOWE.POZDRAWIAM

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi miło. Dziękuję za Twój komentarz:)

    OdpowiedzUsuń