jesień ugoszczona czyli jesienny konkurs wnętrzarski

Konkurs jesienny  jak... koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie, koncert co z babim latem odpłynie .....tymi słowami z piękne...

Konkurs jesienny  jak... koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie, koncert co z babim latem odpłynie.....tymi słowami z pięknej piosenki Magdy Umer, chciałam wraz z Agnieszką ze Składu Sztuki Użytecznej zaprosić Was do udziału w konkursie jesiennym pt. jesień ugoszczona

A co się kryje pod tym hasłem? Krótko mówiąc jesień w naszych wnętrzach. Zapraszamy do udziału wszystkie osoby kreatywne, pomysłowe, zmysłowe, z talentem upiększania, zdobienia, wymyślania, kreowania.... jednym słowem wszystkich tych, którzy cenią piękno wnętrz, piękno jesieni, piękno natury i piękno w ogóle... bo często wykorzystujemy do jesiennych dekoracji produkty natury, znalezione w lesie, ogrodzie, przy drodze. Ale.... mamy też jesienne skojarzenia kolorystyczne, smakowe, zapachowe, tekstowe, liryczne, fotograficzne.... również zapraszamy tych, którzy jesień  postrzegają nie tylko jako dekoracje z owoców, gałęzi, liści i innych jesiennych atrybutów....


nagrody to miętowy taboret w jesiennej beretce (ręcznie dzierganej) i jakże jesienne poduszki z jabłkiem i gruszką (ręcznie malowane)

Regulamin konkursu 'jesień ugoszczona' poniżej:

1. Organizatorem konkursu jest Dom Artystyczny www.domartystyczny.pl oraz Pracownia i Skład Sztuki Użytecznej www.uzyjsztuki.pl
2. Konkurs promowany i prowadzony jest zarówno na facebook’owych profilach jak i blogach organizatorek.
4.  Aby wziąć udział w konkursie:
a) polub oba facebook’owe profile www.facebook,com/uzyjsztuki i  i www.facebook.com/pages/
 dom-artystyczny/182333298520325 jeśli posiadasz konto na fb
 b) udostępnij konkursowy plakat w widocznym miejscu na swoim blogu, jeśli taki prowadzisz lub w innym widocznym miejscu w sieci (jeśli takowe posiadasz)
c) pozostaw komentarz pod plakatem konkursowym na jednym z naszych blogów www.blog.uzyjsztuki.pl lub moim  oraz na jednym z dwóch naszych profili fb z informacją, że się włączasz do zabawy
d) prześlij nam 1 fotografię jesiennej aranżacji/dekoracji Twojego wnętrza (domu, www.blog.uzyjsztuki.plmieszkania, biura) na adres:
konkurs@uzyjsztuki.pl do 30 listopada 2013 r. do godziny 9.00. Fotografia powinna być w formacie jpg, w rozmiarze nie przekraczającym 80 KB. E-mail ze zdjęciem powinien zwierać w treści Twoje imię i nazwisko, adres bloga jeśli takowy prowadzisz i udostępniłeś/aś na nim plakat konkursowy lub odnośnik do innego miejsca w sieci, w którym udostępniłeś/aś informacje o naszym konkursie, oraz dane po których używasz pełnego imienia i nazwiska)
 5. 10 najciekawszych wg organizatorek fotografii zostanie opublikowanych 30 listopada 2013 do godziny 20.00 po 5 na każdym z obu facebook’owych profili. Wygra ta osoba, której fotografia do 4 grudnia 2013 do godziny 17.00 zdobędzie najwięcej polubień.
6. W przypadku jednakowej liczby głosów dwóch fotografii, ogłoszone zostanie 1 miejsce ex aequo, a nagroda zostanie losowo rozdzielona - jedna osoba otrzyma taboret, druga parę poduszek.
7. W przypadku jednakowej liczby głosów więcej niż dwóch zdjęć ogłoszona zostanie „dogrywka”, w której udział wezmą wyłącznie fotografie o jednakowej, największej liczbie głosów. Regulamin dogrywki zostanie ogłoszony w przypadku konieczności jej zaistnienia.
8. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 4 grudnia 2013 r.  do godziny 17.30 na obu profilach facebook’owych oraz na blogach organizatorek. Nagroda zostanie wysłana następnego dnia roboczego od otrzymania adresu korespondencyjnego zwycięzcy.

 Zapraszamy serdecznie i liczymy na Waszą kreatywność :)

&


You Might Also Like

6 komentarze

 1. Jaki fajny pomysł na konkurs! Może się skuszę? ;-)

  BTW. Nie mogę z tego nowego adresu "zaobserwować" Twojego bloga przez GFC ;-( Będzie taka możliwość?

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam oczywiście :)

  mam połączone konto z google+ od zmiany adresu w ogóle zginęli mi obserwatorzy (o dziwo tylko na tym blogu, na drugim nie.... no w ogóle coś się poprzestawiało, ale i tak powoli dochodzi do normy). Chyba tylko można mnie dodać do kręgów g+ (co to jest GFC?)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pal sześć konkurs, czasami chciałabym coś powiedzieć, coś polubić a da się tylko przez FB. Czy Wam nie przyszło do głowy, że istnieją ludzie bez konta na FB i bez pomysłu by je założyć ? Żadna siła nie zmusi mnie do konta na FB. Cóż, pominięta za bardzo się nie czuję:)
  Buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pal sześć=pomijając:)

  Ile ja się za Tobą nabiegam, żeby zobaczyć co nowego....;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lambi kochana, starałam się do większości blogów dotrzeć, z informacją o zmianie adresu. Bardzo Ci dziękuję za odnalezienie mnie i jednocześnie przepraszam, jeśli stanowiło to tak duży problem (na moim starym adresie można znaleźć informację na moim profilu gdzie jestem - choć dla tych, którzy nie mają kontra google+ może to rzeczywiście problem, to w takim razie przeprosiny razy 4 :)))

   Co do konkursu, mea culpa.... oczywiście brak konta na fb nie wyklucza udziału w konkursie. Już poprawiłam :)))

   Serdeczności przesyłam i raz jeszcze wieeeeeelkie przepraszam

   Usuń
 5. oooo a już miałam się pytać o fb...bo ja jak Lamibi...newer! fb:))!!!..wiadomość juź dam...no i pomyślę moźe oo jakimś aranxu:)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz

Pozdrawiam :)

moodboards

Flickr Images

Google+