Grudzień 2017

Mało mnie ostatnio na blogu, ale brakuje mi już czasu na blogowanie. Żałuję trochę i wciąż obiecuję sobie, że poświęcę blogowi więcej czasu....

Mało mnie ostatnio na blogu, ale brakuje mi już czasu na blogowanie. Żałuję trochę i wciąż obiecuję sobie, że poświęcę blogowi więcej czasu. Bo naprawdę bardzo go lubię :)
Grudzień zastałam kosmicznie zapracowana i nawet nie zauważyłam, że już jego połowa za mną.

Święta za pasem i przyznam, że mam na nie w tym roku taką chęć jak ostatnio nie zdarzało mi się. Wszystko co świąteczne powoduje uśmiech na mojej twarzy :)

W świat poleciało mnóstwo moich prac, wróciły za to ciepłe słowa, podziękowania i radość. To naprawdę ogrome szczęście, móc dawać ludziom to czego oczekują. Widzieć i wiedzieć, że to co robię, robię po prostu dobrze.


Bardzo trudny rok za mną, ale też dający dużo nowości, przemyśleń, analiz, czasem gorzkich słow, ale generalnie wypełniony dobrą energią, którą dają mi inni ludzie.Pewnie już nie spotkamy się do Świąt, życzę więc aby były spokojne, radosne, pełne ciepła i miłości.
A kolejny rok spełnił wasze marzenia i plany!


           

Do miłego więc :) i trzymajcie się ciepło


You Might Also Like

8 komentarze

 1. Reniu kochana piękne fotki na blogu! Życzę Ci dużo radości w te święta, odpoczynku i naładowania baterii w rodzinnym gronie :-) Buziaczki i uściski dla Ciebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki serdeczne, popieram Twoje słowa....i odwzajemniam. Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki za zyczenia
  życzę Ci samych radości , zdrowia i spokoju

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne rzeczy tworzysz! Wzajemnie kochana, wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz

Pozdrawiam :)

Flickr Images

Google+