ruszają zapisy na kursy szycia on-line

Bardzo dziękuję tym, którzy zainteresowani kursami szycia on-line wypełnili ankietę i tym samym dali mi znak co jest dla nich najważniejsze...

Bardzo dziękuję tym, którzy zainteresowani kursami szycia on-line wypełnili ankietę i tym samym dali mi znak co jest dla nich najważniejsze na takim kursie. Informacje te okazały się naprawdę pomocne.

Tych, którzy nie dotarli do ankiety dotyczącej kursu informuję, że ruszyły zapisy na kursy szycia on-line i jeśli są zainteresowani, zapraszam do pozostawienia maila, samo zapisanie się na listę oczekujących nie zobowiązuje do zakupu, możecie liczyć na bardziej szczegółowe informacje o kursie wraz z planem kursu oraz nie przeoczycie terminu rozpoczęcia się kursu.

Formuła kursów on-line jest niezwykle wygodna z kilku powodów. Uczymy się wtedy gdy mamy czas, nie musimy jeździć na określoną godzinę czasem na drugi koniec miasta, a długotrwały dostęp do kursu (rok) pozwala na zapoznanie się z jego treścią w dolnym tempie i powrót do wybranych modułów w dowolnym czasie.

Wszyscy uczestnicy kursu dodatkowo będą mieli możliwość skorzystania z grupy wsparcia na facebook'u oraz indywidualnych konsultacji mailowych.

Już więc możecie się zapisywać na listę oczekujących.
Kursy szycia jak na razie będą trzy. 

1. Kurs szycia tekstyliów domowych

2. Kurs szycia dla mam

3. Kurs szycia patchworku


a zapisać się możecie pod tym linkiem:


oraz na mojej stronie domartystyczny.pl w zakładce kursy szycia

Przedsprzedaż kursu rozpocznie się 20 czerwca i potrwa do 26 czerwca 
(UWAGA! CENY KURSU PROMOCYJNE) 


Zapraszam serdecznie  :)narzuta denim: domartystyczny
poduszka denim z wypełnieniem: domartystyczny  do kupienia u mnie, a po kursie będziecie mogły samodzielnie uszyć taką narzutę i poduszkę


*****************

do miłego :)
You Might Also Like

6 komentarze

 1. Nie wiem, czy będę mogła wziąć udział w kursie ze względów finansowych, ale zapisałam się po szczegóły ;-) I jeeeeeeeju PRZEpiękkny ten zestaw z denimu i ta żółta nić - nie wiedziałam, że tak można podejść do tematu - wow! :-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie promocja cenowa na każdy kurs, jeśli jesteś zapisana na listę oczekujących odpowiednio wcześniej otrzymasz maila z informacją :)

   Usuń
 2. Super pomysł -jak uczyć się to od Najlepszych ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie pikowania :) Jeszcze w trójkąciki !

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku kochana !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz

Pozdrawiam :)

moodboards

Flickr Images

Google+